Christian Bale Yeni Thor Filminin Kötü Adamı Olacak!!

Yakın zamanda yapılan bir röportajda, Tessa Thompson ( Valkyrie) , Marvel Sinematik Evreninde yaklaşan film (Thor Love And Thunder) için senaryoyu okuduğunu ve hayranların en sevdiği 2 karakter olan Valkyrie ve Thorun ,Christian Bale ile karşı karşıya gelmesi gerektiğini öğrendiğini söyledi. Christian Bale filmde hangi karakteri canlandıracağı hala bilinmiyor. Bazı spekülasyonlara göre Cesur Balder‘ı canlandırabilir.

Hikaye genel olarak şöyle olacak Natalie Portman, Jane olarak geri dönecek ve hepimizin sevdiği Mjolnir’i kullanacak. Chris Hemsworth ve Tessa Thompson da sırasıyla Thor ve Valkyrie olarak dönecekler. Thor’un kadın hikayesi, kanserle kaplı Jane Foster’ın Thor’un güçlerini ele geçirdiği “Mighty Thor” isimli çizgi romanı temel alıyor olacak.

Thor ve Valkyrie en son bu yılın tüm zamanların en yüksek gişe hasılatı elde eden Avengers: Endgame filminde görülmüştü .

Thor filmlerini diğer marvel filmlerine tercih ettiğim şu dönemde Christian Bale’in yeni filme katılması aynı zamanda Jane Foster’ı da görecek olmamız bu filmin seviyesini bir tık daha ileriye taşıyacağını düşünüyorum.

Thor Love And Thunder

Son yazım olan son 10 yılın en iyi bilim kurgu filmleri listemede beklerim sizi.

Please follow and like us:

Leave a Reply